یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳

 

گروه تولیدی و صنعتی ایران فاتح با استعانت به الطاف الهی ، یکی از بزرگترین و مجهز ترین مراکز طراحی و ساخت انواع قالب های کفش می باشد که با در اختیار داشتن کادر مهندسی مجرب ، ماشین الات مناسب و تجهیزات مدرن قالبسازی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و نرم افزار های روز دنیا در طراحی ، ساخت قالب و تزریق در قالب های پلاستیک ف امکان تولید انبوه با کیفیت و مطلوب را فراهم کرده است.

این گروه صنعتی از سال 1382 با مدیریت آقای علی معافی طهرانی با محوریت طراحی ساخت انواع قالب های کفش و ارائه خدمات به صنعت کفش آغاز به کار کرده است. در سال 1384 نام ایران فاتح را ثبت کرد. پس از کسب تجارب ارزشمند در این صنعت به منظور ارتقاء و به روز رسانی امکانات و تجهیزات صنعتی در سال 1390 با مراجعه به کشور ایتالیا ، ترکیه و چین تجیزاتی از قبیل دستگاه CNC  ، اسکن لیزری و ... خریداری و راه اندازی شد. گروه تولیدی و صنعتی ایران فاتح به عنوان تنها دارنده دستگاه CNC  در ایران افتخار دارد که با داشتن 15 سال سابقه در این صنعت و کسب مهارت های لازم در زمینه های مذکور همواره با هدف جلب کامل رضایت مشتری مدیریت می شود و در حال حاضر یکی از فعال ترین تولید کننده ها در این زمینه می باشد.

هر چند که با در اختیار داشتن یک ماکت مدل می توانیم با استفاده از کپی دیجیتالی مدل را اسکن نموده و به طور استاندارد اقدام به سری ساز مدل مربوطه نماییم، لکن به این حد نیز اکتفا نکرده و برای پویایی بیشتر و ارائه خدمات ارزنده تر به مشتریان به دنبال گسترش ارتباطات حرفه ای با طراحان خارجی و شرکت های صاحب سبک هستیم. در حال حاضر، با تولید کنندگان زیادی کار می کنیم ولی بزرگ ترین هدف ما در راستا مشتری مداری و خلق ارزش، ارائه قالب هایی با طرح های مدرن و متحول ساز در صنعت کفش ایران است.

مشارکت های کنسرسیومی با شرکت های بزرگ خارجی و شرکت های قدرتمند ایرانی می تواند یکی از مسیرهای تحول صنعت کفش کشور باشد. البته بعضی از این شرکت ها این نوع همکاری ها را تجربه کرده اند ولی متاسفانه تعدادشان زیاد نیست. حضور در رویدادهای علمی و تخصصی مثل کنفرانس ملی مدیریت برتر و نمایشگاه امپکس و سایر نمایشگاه های مرتبط در داخل و خارج از کشور می تواند مسیر آینده حرکت صنعت کفش را اصلاح کرده و شاید سرآغاز یک حرکت جدید و فراگیر در تغییر از شیوه تولید سنتی به تولید صنعتی باشد.

در بین مشتریان ایران فاتح ، شرکت های بزرگ و صاحب اعتباری همچون RPM ،  زیلان Ziylan ،  ترجان ، توشه ، آفاق ، فرزین ، آداک ، پیام ، دلفین ، رافیک ، پای ایران ، آکن ، کفش خزر ، کفش شاهین ، بهشتیان ، کلار ، شیما کفش ، کفش البرز ، پاشنه سیس و بسیاری از مارک های معتبر دیگر وجود دارند که همکاری با این بزرگواران همواره مایه امید و دلگرمی برای کادر ایران فاتح بوده است.

با توجه به امکانات وسیعی که ما در ایران فاتح برای تهیه قالب ماهیچه کفش فراهم کرده ایم دیگر لزومی به مراجعه هموطنان مان به کشور ترکیه و یا ایتالیا نخواهد بود. ایران فاتح در صدد افزایش هر چه بیشتر کیفیت تولیدات خود و تامین رضایت مشتریان داخلی و کشورهای همسایه می باشد. ما با شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی علی الخصوص نمایشگاه بین المللی استانبول ترکیه محصولات ایرانی را با بهترین کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی ارائه خواهیم نمود.